3 نکته مهم در وکالت و دادن حق طلاق به همسر

3 نکته مهم در وکالت و دادن حق طلاق به خانم ها

3 نکته مهم در وکالت و دادن حق طلاق به همسر عبارت است از ، مرد می تواند قبل از ازدواج با از بین بردن تمام این شرایط حق طلاق كامل داشته باشد و چنین حقی را به همسرش اعطا نكند.

نکته دیگر در وکالت و دادن حق طلاق به همسر این است که زوجه  می تواند این عبارت را ذکر کند: «شوهر با داشتن وکالت نامه غیر منقول ، به زن وکالتنامه ای غیر منقول می دهد تا زن در هر زمان و زیر او را از اسارت ازدواج به طلاق طلاق دهد. هر شرایطی همچنین شوهر وکالت نامه ای غیر منقول با حق وکالت به دیگری به زن داد تا در صورت وکالت از طرف وی وکالت نامه را بپذیرد. » طرفدار طلاق به صورت مطلق است. در این صورت نیازی به اثبات هیچ یک از دوازده شرط فوق در دادگاه نیست و زن می تواند بدون دلیل به دادگاه مراجعه کند و از وکالت خود در طلاق خود استفاده کند.

 

البته ذکر این شرط نمی تواند مانع طلاق مرد شود. این بدان معناست که با وجود شرط فوق ، مرد هر زمان که بخواهد می تواند همسرش را طلاق دهد و حق طلاق برای وی محفوظ است.

 

به عنوان مثال ، زن می تواند اظهار کند که هرگونه محکومیت شوهرش به هر مجازاتی ، زن را قادر به طلاق همسرش می کند. بدون نیاز به اثبات اینکه آیا مجازات مغایر با خانواده و شأن زن است یا خیر. یا زن کاملاً می تواند اظهار کند که عدم پرداخت نفقه از طرف مرد باعث می شود زن از وکالت در طلاق استفاده کند.

مطلب پیشنهادی برای کسب اطلاعات بیشتر آیا امکان اثبات خیانت با پیامک ، چت و ایمیل وجود دارد ؟

وکلای حقوقی ایران وکلا بهترین گروه حقوقی واقع در شهرری ارائه دهنده خدمات حقوقی و مشاوره دعاوی ملکی ،خانواده و آماده عقد قرارداد با شهرک های صنعتی و کارخانه ها می باشد.

بهترین وکیل شهرری شماره تماس     02155904178      

0 0 vote
امتیاز به مطلب
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments