اثبات جرم خیانت درامانت توسط وکیل کیفری

اثبات جرم خیانت درامانت توسط وکیل کیفری

اثبات جرم خیانت درامانت توسط وکیل کیفری ،در مورد اینکه چگونه جرم خیانت در امانت را می توان با اخذ وکیل کیفری برای مرجع قضایی اثبات نمود و اینکه چگونه دادرسی و قاضی آنرا احراز می کند تا بتواند مجازات بر آن بار نماید باید اذعان نمود که همان طور که در تعریف جرم خیانت در امانت بیان شد؛ در این جرم باید چند عنصر مدنظر قرار گیرد :

اثبات جرم خیانت درامانت توسط وکیل کیفری

اول) عنصر مادی؛ اینکه تصاحب مال یا اتلاف مال و یا استعمال آن بدون مجوز می باشد که با جمیع شرایطی که بیان شد جرم خیانت در امانت ارتکاب می یابد.

دوم) شرایط تحقق جرم :سپردن مال ، به معنی اینکه مال به شخصی سپرده شده باشد.

سوم) عنصر معنوی : سوء نیت به معنی انجام عمدی عمل تصاحب، استعمال، تلف یا مفقود نمودن مال موضوع امانت است و همچنین قصد و اراده ورود ضرر به غیر است. به همین دلیل  تعدی یا تفریط مال امانی همراه با سوءنیت موجب مسئولیت کیفری است.

اثبات جرم خیانت درامانت توسط وکیل کیفری

معمولاً اشخاص زمانی به سراغ وکیل می روند که با یک مشکل حقوقی رو به رو شوند، اما مشکل های حقوقی همیشه یکسان نمی باشند در برخی موارد جنس مشکل حقوقی به نحوی می باشد که ممکن است جرمی متوجه اشخاص شود که به نسبت دعاوی حقوقی از حساسیت بیشتری برخوردار بوده و با حیثیت یا جان و مال افراد در ارتباط باشد، در این گونه موارد اشخاص احساس نیاز بیشتری به وکیل پیدا می کنند تا هم به آنها آرامش بیشتری بدهد و هم بتواند از حقوق آنها به طور شایسته دفاع کند.

اثبات جرم خیانت درامانت توسط وکیل کیفری

در حوزه وکالت وکلایی وجود دارند که بطور تخصصی در امور کیفری فعالیت دارند. این دسته از وکلا توانایی بیشتری برای دفاع از حقوق موکلین خود دارند. تفاوتی نمی کند که موکل شاکی باشد یا متهم در هر دو صورت وکلای کیفری می توانند با استفاده از دانش تخصصی خود پرونده را در مسیر درست قرار دهند و به قضات کمک نمایند تا آرایی قانونی صادر نمایند. دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، قتل، جعل و … می باشد.

 

دستمزد وکیل کیفری، بنا بر نوع پرونده و همچنین پیچیدگی آن و همچنین میزان سابقه و تجربه ی وکیل، میتواند متفاوت باشد که برای این مسئله، عموما مشاوره هایی پیش از انتخاب پرونده صورت میگیرد و شرایط با موکل احتمالی در میان گذاشته می شود. عموما به نتیجه رسیدن پرونده های کیفری اهمیت بیشتری از مسئله ی مالی داشته و در نهایت بهتر است که افراد با وکیل کیفری به توافق برسند تا اینکه تنها در دادگاه حضور پیدا کنند.

اثبات جرم خیانت درامانت توسط وکیل کیفری

وکلای حقوقی ایران وکلا بهترین گروه حقوقی واقع در شهرری ارائه دهنده خدمات حقوقی و مشاوره دعاوی ملکی ،خانواده و آماده عقد قرارداد با شهرک های صنعتی و کارخانه ها می باشد.

بهترین وکیل شهرری شماره تماس     02155904178      

0 0 vote
امتیاز به مطلب
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments